ТОП-7 додатків до Дня святого Валентина

largeНе знаєте що подарувати на День святого Валентина?

 

Спробуйте здивувати кохану людину незвичайним додатком для телефону або планшета.

У ТОП-7 є як платні, так і безкоштовні програми.

Читайте також. Сніданок у ліжко на День Валентина: ТОП – 7 романтичних ідей

 

 

 

 

Corner My Photos – Valentines Edition (iOS)

За допомогою цього додатка можна накласти на будь-яку свою фотографію ефектні рамки і наклейки, намальовані спеціально до Дня всіх закоханих, а потім відправити зображення в Instagram, Facebook, Flickr або безпосередньо своїй половинці через iMessage.

Vintage valentine's Day Cards (IOS)

Відмінний додаток для відправки віртуальних валентинок. Як випливає з назви, валентинки в додатку чудернацькі, химерні, володіють власним ретро-духом. Додаток пропонує на вибір більше ста листівок часів вікторіанської епохи.

Щоб завантажити цю красоту з App Store, доведеться заплатити $1.99.

Avocado (Android, iOS)

Ще одна соцмережа для закоханих, виконана у фруктовому стилі. У цю програму теж включена можливість відправки мобільних обіймів і поцілунків. Для більш продуктивного спілкування передбачена публікація нотаток, фотографій, спільний календар для планування спільних справ або побачень.

Додаток працює швидко і стабільно. Інтерфейс дуже красивий, мінімалістичний і продуманий. Програму створила сімейна пара - колишні співробітники Google.

Kindu (Android, iOS)

Непоганий додаток для дорослих, яке дозволить парі зробити своє сексуальне життя яскравішим. Програма стимулює пару ділитися один з одним своїми сексуальними фантазіями. Kindu пропонує закоханим різні варіанти сексуальних утіх, а кожен з партнерів приватно відповідає "так", "ні" або "можливо". Відповіді залишаються конфіденційними: якщо на якусь пропозицію програми один партнер відповів "так", а його половинка - "ні", ніхто про це не дізнається. Зате список експериментів, на які обидва партнера згодні, буде доступний обом. Додаток дозволить уникнути незручних розмов про інтимної близькості, і без зайвих слів перейти до справи.

Є і мінуси, програма давно не оновлювалася і дизайн в ній застарілий.

Fingle (IOS)

Це незвичайна і досить азартна гра для двох, яка дозволить розтопити лід між двома людьми. Додаток - щось в дусі твістера, тільки для пальців. Вам доведеться виконувати дивні завдання, постійно стикаючись пальцями з партнером. Гра передбачає перетягування кнопок певного кольору на їх місця на ігровому полі. Уникнути близького контакту не вийде.

Читайте також. Історія кохання Ігоря Ніколаєва: Дельфін і русалка – не пара

Додаток доступно для iPad за ціною в $1.90. Є також безкоштовна версія.

Сумісність пари (IOS)

Кумедний тест з 25 питань. Він допоможе з'ясувати, наскільки ви з вашою дівчиною підходите один одному. За підсумками тестування можна дізнатися, чи добре ви сживетесь під одним дахом, наскільки красивими вважаєте один одного і так далі. Навряд чи варто сприймати результати дуже серйозно, проте чому б і не спробувати?

Програму можна завантажити в App Store за $0.95.

re:beat (Android, iOS)

Цей додаток дозволить вам відправити, можливо, саму незвичайну валентинку за все ваше життя. Програма створює анімація серця, що б'ється, яка візуалізує ваш пульс у той час, як ви думаєте про свою кохану.

Для того, щоб визначити свій пульс, досить піднести палець до камери пристрою. Спеціальний алгоритм аналізує зміну кольору шкіри (справа в тому, що кожен поштовх серця викликає легкий приплив крові). Через кілька секунд все буде готово.

Після цього достатньо написати ім'я своєї коханої і вибрати абонента в адресній книзі. По СМС їй прийде посилання на анімацію вашого серця, що б'ється, яку вона зможе переглянути у браузері.

Джерело: bigmir)net.