Томенко: Новий голова Черкаської ОДА – креатура Кличка

imagesНародний депутат Микола Томенко висловив здивування розмовами про його причетність до призначення нового Голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка і наголосив, що кандидатура керівника Черкаської області – повна відповідальність Віталія Кличка та його партії. Про це повідомили у прес-службі нардепа.

“Ні для кого не є таємницею, що Черкаська область в силу певних суб’єктивних обставин, зокрема, завдяки так званому квотному принципу поділу посад (проти якого я неодноразово публічно виступав), відійшла в сферу кадрової відповідальності партії “УДАР”, — зазначив М. Томенко.

Він зауважив, що при визначенні кандидатур на посаду Голови ОДА Віталій Кличко та його представники не знайшли часу проконсультуватися ні з депутатами, які опікувались проблемами Черкащини, ні з Народною радою Черкаської області.

“Тим більше, за старою „доброю“ традицією, про це призначення я дізнався із засобів масової інформації”, — зазначив Микола Томенко.

Виходячи з цього, на його переконання, було би справедливо, щоб Віталій Кличко та керівництво його партії особисто представили нового Голову Черкаської обласної адміністрації та взяли на себе відповідальність за всі дії і рішення, які будуть ухвалені в області за період їхнього керівництва.

“Натомість наше завдання — контролювати, наскільки нова „УДАРівська“ влада Черкаської області буде діяти відповідно до вимог та очікування черкаської громади, Майдану та Народної ради”, — зазначив Микола Томенко.