Тітушки з “Айдару” дезертирували зі зброєю і грабують населення – зам комбата (Відео)

звантаженняЗаступник командира 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» Євген Пташник заявив, що декілька військових стали дезертирами і чинять злочини у містах України.

“Йде перевірка, йде робота з формування нового штату батальйону, йде очищення батальйону від осіб, які потрапили туди різними шляхами. Дуже багато туди потрапило так званих “тітушок”, які прийшли для того, щоб отримати зброю і грабувати населення, а не для того, щоб воювати і захищати країну. Таких ми будемо позбуватися”, – розповів військовослужбовець.

Читайте також. Скандал на трасі під Києвом: водія побили таки бійці «Айдару». МВС веде розслідування (Відео)

Читайте також.  Особи, які побили водія на бориспільській трасі, ганьблять батальйон — «Айдар» (Відео)

Він стверджує, що такі прорахунки із особовим складом пов’язані із інтенсивними військовими операціями, які проводив батальйон ще влітку. Таки чином часу на ретельну перевірку командирам просто не вистачало.

"Батальйон формувався в травні, коли сепаратисти почали наступ, і ми потім практично не виходили з бойових дій, але робили все, що в наших силах", - пояснив Пташник.

"І зараз ось "чистимо". Близько 30% почистили, але частина людей, які перебувають зараз у Києві, іноді зі зброєю, втекли. І блокують Міноборони, ходять не тільки по Києву, але і Тернополю. Звідусіль надходить інформація, що бійці "Айдару" скоюють злочини. По кожному випадку ведуться розслідування", - запевнив заступник командира.

Еспресо