Тіло російського окупанта, знищеного біля Водяного, сили АТО передали бойовикам “ДНР” (Фото)

ф1Терорист загинув у бою біля Водяного на Донбасі 17 жовтня.

Про передачу тіла бойовика після експертизи повідомив прес-центр штабу АТО, опублікувавши фото:

Читайте також: «Коли мене тут уб’ють, то вони знатимуть, що вбили українця», — мешканець Водяного, яке обстрілюють бойовики (Відео)

“Через КПВВ «Мар’їнка», незважаючи на вчорашній обстріл з боку непідконтрольної Україні Александрівки, українська сторона передала представникам громадської організації, яка здійснює свою діяльність на території так званої «ДНР», тіло чергового російського окупанта.

Ця подія відбулася у рамках гуманітарного проекту Збройних Сил України «Евакуація 200», метою якого є повернення тіл загиблих до місць остаточного поховання, сприяння в організації їх вшанування та надання можливостей сім’ям загиблих отримати відповідний соціальний захист держави. У цьому випадку не зважаючи на те, що людина воювала проти нашої держави, Україна, дотримуючись християнських принципів та міжнародних норм, після проведення відповідної експертизи, не зволікаючи, передала тіло для подальшого поховання родичами загиблого.

За наявною інформацією, невідомого озброєного чоловіка віком приблизно 40-45 років 17 жовтня цього року було знищено неподалік селища Водяне під час бойового зіткнення.

У знайденій при ньому записній книжці є запис, який добре ілюструє, чому він приїхав воювати на Донбас та як російська пропаганда виправдовує свою агресію в Україні:

«Сакральная миссия России – сохранить культуру, восстановить и развить ее, своим примером показывая всему миру как нужно жить будучи творцом, воспитывая потомство беспокоящееся не только о себе, а и о своей Родине – Державе. Россия – это духовный центр планеты».

Також людина пише про якесь світло, яке вона для себе обрала.

Аналізуючи запис, зроблений у книжці на кількох сторінках, практично без виправлень, посеред суто військових термінів та інформації щодо бойових дій, складається враження, що це був добре підготовлений матеріал, наданий кремлівськими кураторами для виступу, або перед телекамерою або перед іншими обдуреними людьми, які приїхали на Донбас захищати «духовний центр планети» від бандерівців”, – йдеться в повідомленні прес-центру Штабу АТО.

ф2ф3ф4ф1