Тільки цієї ночі 4 авіаудари – авіація Росії не перестає бомбардувати Сирію (Відео)

Сирія-рос авіація бомбить красивоПонад півсотні військових літаків і гелікоптерів Росії уже “працює” в Сирії. Таку кількість назвав офіційний представник Міноборони РФ Ігор Конашенков. При цьому завдавати авіаударів російські віськові не перестають.

Так, лише впродовж ночі на сьогодні таких авіаударів було завдано чотири, літаки Су-24М і Су-25 зробили вісім вильотів, заявили в Міністерстві оборони Росії.

Там традиційно стверджують, що бомби кладуть в місцях дислокації бойовиків ІДІЛ. Однак сирійська опозиція вже сьогодні вранці заявила, що насправді російські літаки бомбардують їх.

За даними Міноборони Росії, серед іншого був знищений завод з виробництва вибухівки.

“Знищено штаб терористичних формувань та склад боєприпасів у районі Ідліб, а також трирівневий укріплений командний пункт бойовиків у районі населеного пункту Хама. У результаті прямого влучання авіабомби повністю знищений завод з виробництва вибухівки на північ від міста Хомс”, – йдеться в повідомленні оборонного відомства РФ.

У Міноборони Росії заявляють, що об'єкти для ударів призначаються за межами населених пунктів і лише на основі підтверджених розвідувальних даних.

При цьому ліванський телеканал Al-Mayadeen повідомив, що авіаударів зазнали регіони країни, підконтрольні повстанцям так званої "Армії завоювання".

Нових повітряних ударів по Сирії Росія завдала сьогодні, повідомляє ВВС з посиланням на ліванський телеканал Al-Mayadeen, по північно-західних регіонах країни, підконтрольних повстанцям так званої "Армії завоювання". Бомбардування були зроблені по стратегічному місту Джіср аль-Шугур, а також провінціях Ідліб і Хама.