Тіла трьох загиблих бійців ЗСУ бойовики передали українській стороні. Названі імена загиблих героїв (Відео)

ф1У бою під Кримським 23 листопада загинули троє українських військових, чиї тіла бійці ЗСУ через ворожі обстріли не могли забрати з поля бою.

Біла трьох бійців 58-ї бригади ЗСУ забрали окупанти і за посередництва ОБСЄ передали українській стороні.

Читайте також: Підходила ДРГ бойовиків: з’явились дані про смертельний бій між Жолобком і Кримським (Відео)

Відео передачі оприлюднили сепаратисти так званої “народної міліції ЛНР”.

У 16-му батальйоні 53 бригади назвали імена загиблих воїнів: Денис Кривенко, Олександр Тюменцев і Олександр Сухінін.

Читайте також: Бойовики взяли в полон пораненого українського військового (Відео 18+)

"Старший лейтенант Олександр Тюменцев родом з Лубен Полтавської області. Йому було 39. Служив на посаді командира гранатометного взводу роти вогневої підтримки. “Тюмень" був авторитетном командиром підрозділу і безстрашним бійцем. Мужньо рвався в бій, хотів витягнути поранених, але... Він сам потрапив під вогонь, отримавши множинні рани голови.

У бою з ворожою ДРГ від несумісних з життям поранень живота загинув і переселенець з Донбасу. Сержант Олександр Сухінін на позивний “Баня" був командиром гранатометного відділення в роті “Донбас". На батька чекали син та донька. У 45 років Саша віддав життя за свободу та мир на українській землі, за визволення рідного міста.

Солдат Сергій Шевченко також проходив службу в роті “Донбас", був гранатометником. “Шева" – родом з Новопокровки Чугуївського району Харківської області, де його з кровопролитної війни не дочекалися кохана дружина, рідні, друзі... Його життя війна забрала на 43 році життя. Він у буквальному сенсі захищав країну грудьми. Від страшних поранень грудної клітини Шева помер, перед чим мужньо відбивав наступ диверсантів", - йдеться в повідомленні 16 ОМПБ.