“Тестують лише тих, хто у важкому стані” – як українка зі США разом з родиною побороли COVID-19 (Відео)

Скріншот відео
Скріншот відео

Колишня киянка, яка мешкає в м. Денвер, штат Колорадо, розповідає, як, лікар поставив їй діагноз хвороби за допомогою телеконференції.

За її словами у районі, де вона проживає на наявність вірусу COVID-19 тестують лише тих, хто потрапляє до лікарні, вже у важкому стані. Про діагностування, перебіг хвороби, догляд за здоровими дітьми та допомогу сусідів.

У Міністерстві закордонних справ України заявляють, що за кордоном від коронавірусної хвороби COVID-19 вже одужали 23 українці. Про це йдеться в оперативній інформації МЗС щодо коронавірусу станом на 18:00 11 квітня. Зокрема, у Польщі одужали 5 українців, у Японії та Домініканській Республіці – по 4, у Італії та Нігерії – по 2, у Великій Британії, ОАЕ, Таїланді, Німеччині, Швеції, Швейцарії – по одному.

Померли від коронавірусу шість українців (в Італії – 4, у Франції та США – по одному). Крім того, за кордоном 172 українці лікуються від ускладнень, спричинених коронавірусом. Найбільше в Італії – 121. Крім того, у Греції – 22, в Іспанії – 5, у Німеччині – 4, в Австрії – 3, у США і Португалії – по 2, у Швеції, Чехії, Таїланді, Сербії, на Сейшельських островах, у Російській Федерації, ОАЕ, Нідерландах, Нігерії, на Мальті, в Польщі, Бельгії і Єгипті – по одному.