Терористи знайшли “непідконтрольний Порошенку” батальйон, який начебто обстрілює Донецьк

Терорист Пушилін вслід за Захарченком взявся робити гучні заяви від імені "ДНР"
Терорист Пушилін вслід за Захарченком взявся робити гучні заяви від імені “ДНР”

Цинізм заяв терористів «ДНР» починає сягати епогею. Бойовики заявили, що начебто знайшли «винного» в тому, що самі б’ють із артилерії і «Градів».

Так, «винним» у цьому є вже не вся центральна українська влада чи українські військові загалом, як це заявляли бойовики раніше, а конкретний підрозділ сил АТО, який терористи звинуватили в обстрілі Донецька.

Бойовики його навіть назвали.

«З боку селища Піски обстріл Донецька веде український спецбатальйон «Січ», керівництво якого відкрито заявляє, що батальйон не підкоряється наказам офіційного Києва. І вони фактично провокують наше ополчення на відповідь», – наводить слова так званого офіційного представника «ДНР» у Контактній групі мінських переговорів Дениса Пушиліна один із сепаратистських сайтів.

Далі сепаратистський сайт пише таке: «Нагадаємо, що, згідно з інформацією українських ЗМІ, батальйон був створений з активістів радикальної партії «Свобода» влітку минулого року. Зараз базується в селищі Піски».

Читайте також. АТЦ: 58 обстрілів за день здійснили бойовики, обстрілявши 29 населених пунктів і позиції сил АТО біля них

Терористи ж, третій день активно застосовуючи в час режиму тиші, який ніхто не скасовував, артилерію і «Гради», заявляють, що це, мовляв, українські військові їх обстрілюють.

Читайте також. Очільник терористичної «ДНР» заявив, що більше не дозволить проводити ротацію «кіборгів» (Відео)

Сьогодні очільник терористичної «ДНР» Олександр Захарченко договорився до того, що, мовляв, Україна в односторонньому порядку, на його думку, хоче неофіційно вийти з Мінського перемир’я.

Читайте також. Українські військові відбивають напади, ситуація загострюється – дані аналітиків РНБО на 12 січня

В РНБО та в штабі АТО відзначають різке збільшення активності терористів на всіх напрямках.