Терористи взялись за освіту: виш – повністю в руках бойовиків, викладачів арештували

Луганський нац універ ім Шевченка гарнийСьогодні у Луганську відбулося остаточне захоплення корпусів університету озброєними людьми. Про це заявив ректор Луганського національного університету ім. Т.Шевченка Віталій Курило на своїй сторінці в Фейсбуці.

“Сьогодні у Луганську відбулося остаточне захоплення корпусів університету озброєними людьми. Ділять кабінети і майно, призначають себе на посади люди, прізвища яких до сьогодні були невідомі”, – повідомив В. Курило.

Ректор відзначив, що в історії університету це вже третя евакуація.

“Сам же універ налагоджує свою роботу у Старобільську. Розпочалися вступні іспити на перший курс і старші курси. Через тиждень прийом в аспірантуру. В історії університету це третя евакуація, переживемо і повернемося”, – додав В. Курило.

Ті ж викладачі, які залишились в окупованому бойовиками Луганську – арештовані, повідомив ректор ЛНУ ім.Т. Шевченка Віталій Курило.

"Розпочалися арешти викладачів. Уже декілька днів під арештом перебуває проректор Дмитро Ужченко. Сьогодні заарештували заступника директора Наталію Безверхню. Погрожують іншим", - розповів В. Курило.

УНН