Терористи вихваляються, що оточили 37-й блокпост українських військ

Бойовики “ЛНР” уже відкрито заявляють не тільки про те, що активно порушують перемир’я, а й про блокпост сил АТо абстрактний зсередини з прапором Україните, що йдуть у наступ на українськиїх військових.

Так, один із сепаратистських сайтів сьогодні в обідню пору опприлюднив повідомлення одного з терористів, який заявив, що, мовляв, бойовики взяли в оточення 37 блокпост українських вояків на бахмутській трасі та ідуть у наступ, аби відбити в українських військових 28 блокпост.

Ось що заявляє терорист:

«Урайоні Бахмутовської траси тривають наступальні дії ополченців – їм вдалося взяти в оточення 37-й блокпост, який на даний момент контролюється Збройними силами України.

Про це заявив ополченець з позивним Крим в соціальних мережах. За його словами, також був атакований два рази 28-й блокпост, але поки ополченці не змогли пробити оборону. Він зазначив, що ополченці утримують 29-й та 31-й блокпости: українські військові наносять по них удари з ракетних систем залпового вогню «Град», - заявляє терорист.

Читайте також. Сили АТО підбили три російських танки в боях у 31-го блокпоста — журналіст

Нагадаємо, що українські військові раніше відійшли від 31 блокпоста, однак учора речник АТО повідомив, що сили АТО намагаються відбити його назад. За цей блокпост бої ідуить і сьогодні.

Читайте також. Бойовики намагаються максимально розширити підконтрольну їм територію — звіт РНБО за 22 січня