Терористи швидко передумали “націоналізовувати” державні підприємства України на окупованій території

170463Представник окремих районів Донецької області (ОРДО), окупованих бойовиками, спростував інформацію про “націоналізацію” українських підприємств.

Про це він заявив в ході роботи економічної підгрупи в Мінську, повідомила прес-секретар представника України Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

Підгрупа з економічних питань вимагала дати роз’яснення щодо т. зв. закону про націоналізацію в ОРДО, інформація про який з’явилася в деяких медіа. Представник України підкреслив, що такі дії розглядаються як повний демонтаж мінських угод.

Читайте також: Командування «ДНР» вже готове зробити висновки з полону 8-ми своїх терористів

“У ході дискусії представники ОБСЄ та Росії погодилися з тим, що такі дії незаконні і суперечать духу Мінських домовленостей. Після цього представник ОРДО повідомив, що інформація про т. зв. “націоналізацію” не відповідає дійсності”, – йдеться в повідомленні Оліфер.

Нагадаємо, раніше в російських ЗМІ з'явилася інформація, нібито "народна рада ДНР" проголосувала за "закон про націоналізацію". Як повідомляється, цим "документом" все майно України на її території аж до майна залізниці, а також всі підприємства, банки та організації оголошуються "власністю ДНР". Також у "власність ДНР" переходять всі великі промислові підприємства Донбасу, що працюють на даний момент в українській юрисдикції, інформує 112 канал..