Терористи розіграли в Донецьку виставу

qqТерористи «ДНР», щоб дати телеканалам Росії картинки для телетрансляцій, розіграли на околицях Донецька спектакль: обстріляли житлові будинки, повідомляє Діалог.ua.

Російські телеканали мали показати, наскільки озлоблені люди проти українських війскових.

Крім цього, окупанти хотіли відвернути мирних жителів від соціальної обстановки, яка напружує: робочих місць немає, бізнес закривають, ціни високі на всі товари. На своїй сторінці в Facebook блогер Євген Агапов пише, що 5 листопада бойовики “ДНР” розіграли спектакль для камер росТВ, імітувавши обстріл житлового сектора в Донецьку.

Читайте також: Так виглядає Донецьк після обстрілу: «мир» очима терористів (Фото)

Він нагадав, що 7 листопада в окупованому обласному центрі заплановано масовий захід, куди традиційно звезуть бюджетників, яким пригрозив звільненнями і репресіями у разі відмови. Бойовики «ДНР» чудово розуміли, що масові руйнування і жертви відвернуть мирних жителів від наболілих тем і дадуть ефектну картинку для кремлівських ЗМІ. Агапов пише, що на цей раз пропагандисти безсоромно робили «картинку»: «від вильоту до падіння снаряда було 3 секунди, значить не стрілятимуть ЗСУ + в Донецьку навіть діти розуміють». Він зауважив, що камери росіян були на місці обстрілу через 10 хвилин, а значить вони точно знали, що обстріл закінчиться.