Терористи готувалися до виборів президента України: СБУ викрила змовників, що планували теракти (Фото)

чСьогодні, 10 січня, співробітники СБУ зі складу Об’єднаних сил разом із військовою прокуратурою Маріупольського гарнізону затримали чоловіка під час того, як він купував три пістолети.

Це було не перше придбання громадянина К. Як повідомляють у прес-службі штабу ООС, під час оперативних заходів, що проводились протягом серпня 2018 – січня 2019, було задокументовано придбання цим чоловіком бойових гранат та 11 пістолетів ПМ на загальну суму 5250 доларів США, збут ним наркотиків  (амфетаміну) масою 11 грам на 5000 грн, а також передачу 600 доларів США залегендованому співробітникові слідчих органів, який мав нанести третій особі тяжкі тілесні ушкодження.

чч

Встановили, що громадянин К. діяв за змовою з невстановленими на даний час особами та узгоджував свої дії з співробітниками ФСБ РФ (з дислокацією в АР Крим), маючи на меті силову підтримку опозиційних політичних об’єднань шляхом вчинення терористичних актів та масових заворушень на території України під час проведення президентських виборів в Україні.

ччч

ччччч