Терористка Боня зізналася: бойовики сидять на наркоті 24 години на добу

боййТерористи все частіше жаліються на те, що в їх рядах хаос і поголовне вживання наркоти. Її зізнання записали волонтери, повідомляє Діалог.

Батальйон знищеного терориста Гіві втратив багато особового складу, в даний момент він недоукомплектований, і за останні 2 тижні з нього пішли 54 людини. Коли Толстих ліквідували, то «Сомалі» потрапив під велику зачистку спецслужб РФ.

Про це російським ЗМІ розповіла терористка Ілона Задорожна на прізвисько Боня, передає Діалог. Активістам UCA і Кіберхунти вдалося отримати доступ до аудіозапису телефонної інтерв’ю терористки. Вона раніше була так званим командиром ДРГ бойовиків «Грім».

Три роки тому каральна група окупантів становила 400 чоловік особового складу, після Іловайського котла за наказом кураторів з Кремля «Грім» переформували в батальйон «Сомалі», який очолив відомий бойовик Гіві, після якого терористка Задорожна була другою людиною в батальйоні.

Читайте також:  Медики в «ДНР» в шоці — їм бойовики заборонили покидати межі «республіки»

За розповідями Боні, від кістяка батальйону зараз нічого не залишилося, він повністю зачищений російськими спецслужбами, найманка зізналася, що нинішній склад «Сомалі» системно сидить на наркоті, яку вживає всі 24 години на добу. У розташуванні батальйону хаос, особовий склад загруз в розборках, бойовики п’ють і порушують статут. «Ідейних», бажаючих поповнити ряди терористів, вже немає. Терористка зізнається, що війна в Донбасі нікому не потрібна, і мріє про те, щоб все швидше закінчилося.

Читайте також: На окупованому Донбасі ліквідували ватажка бойовиків (Фото)

«Радує нас лише одне: судячи з розчаровано голосу Боні, настрої в середовищі терористів Донбасу пораженські, відчувається очікування і розуміння неминучого кінця їх маріонеткових недодержав і повна відсутність уявлення про своє подальше життя», – відзначили волонтери.