У Сімферополі висадився “десант” бойовиків на чолі з терористом “Бєсом” (Фото)

звантаженняОдного із лідерів терористів Донбасу Ігоря Безлера, більш відомого на прізвисько «Біс», помітили в самому центрі Криму, у Сімферополі. Проте «Біс» з’явився не сам, а в компанії двох самопроголошених «мерів» Горлівки та Єнакієвого: Олега Губанова та Романа Хроменкова. Про це повідомив журналіст Олександр Билинський.

Зазначається, що «трійка» таким чином святкує день виведення радянських військ з Афганістану.

«Ось і вся історія сучасності, очевидцями якої нам судилося стати… Вони підпалили Донбас і наші міста, перетворили на попіл будівлі, заморили голодом пенсіонерів, знищили промисловість, змусили виїхати зі своїх будинків сотні тисяч людей, а самі вчасно зникли і зараз красуються перед телекамерами як російські матрьошки», – зазначив журналіст.

За словами Билинського, кількості «медальок» на грудях у Безлер позаздрив би і сам Жуков.

Крім того, журналіст зауважив, що Хроменко, до того ж чоловік племінниці Людмили Янукович і стоматолог за фахом, є типовим прихильником так званої «республіки».

«Отже, еволюція правителів у дірі. Призначили його в часи Біса. У січні він сидів у мерському кабінеті у камуфляжній формі. У лютому вже бігав по місту з автоматом в руках, лякаючи місцевих жителів», – підсумував Олександр Билинський.

Нагадаємо, раніше низка українських ЗМІ розповсюдили інформацію, згідно з якою, бойовик «Біс» був ліквідований.

Крім того, бойовик «ДНР» Ігор Стрєлков (Гіркін) заявив, що «видалення» «Біса» планувалося давно, оскільки він перестав «слухати начальника».

Проте у Міністерстві внутрішніх справ України зауважили, що у них інформації стосовно смерті одного з лідерів терористів Донбасу Ігоря Безлера немає. Тому вірити цьому поки не варто.