Терорист Безлер розповів, як окупанти Донбасу “спалились” на торгівлі зброєю через операцію українських спецслужб

БезлерТак званий “глава ДНР” Олександр Захарченко завжди торгував зброєю, яку Росія присилала бойовикам на Донбас, а затримання 8 березня на лінії розмежування з партією зброї Володимира Рубана надало цьому факту документального підтвердження.

Про це написав на своїй сторінці у мережі перший “комендант” окупованої Горлівки Ігор Безлер.

Терорист зазначив, що на торгівлі зброєю батальйон бойовиків “Оплот”, яким тоді командував Захарченко, ловили ще в 2014-му році.

“Вибір – від пістолета до станкового гранатомета”, – написав Безлер.

Читайте також: Голова СБУ Василь Грицак на брифінгу: Рубан планував терористичні акти в центрі Києва, де мало бути море крові (Відео)

Вдруге підлеглі Захарченка впіймались на торгівлі зброєю влітку 2015.

Тепер же, пише Безлер, спецоперація українських спецслужб довела, що потоки торгівлі зброєю під орудою керівництва "ДНР" тільки зросли.

"У 2014 році ці дешевки торгували зброєю в Горлівці, в 2018 уже створивши організовану злочинну спільноту вийшли на "міждержавний" рівень", - написав Ігор Безлер.

Читайте також: СБУ оприлюднила докази, як у Горлівці бойовики вантажать арсенал зброї в автомобіль Володимира Рубана (Відео)

Терорист "Бєс" згадав і про недолугий коментар з  цього приводу так званого "віце-прем’єра ДНР» Олександра Тімофєєва ("Ташкента"), який тільки підтверджує, що Захарченко з наближеними наживається на війні.

"Невже хтось вірить в казки ідіотів із керівництва ДНР про те, що на проданих офіцеру ГУР мінах підірвались якісь "Урали" з особовим складом? А от півторагодинна зйомка крайньої поїздки ГУР МО України з Горлівки по єдиній дорозі, що зв'язує її з Донецьком, реально є... А на відео придуркуватий Ташкент захлинаючись розповідає як типу вони "впарювали"... міни і зброю українцям", - написав Безлер.

"Щось починаю думати, що і Мотора, і Гіві ці ринкові бариги з керівництва ДНР продали і пропили", - підозрює Захарченка у зраді бойовик "Бєс".

Читайте також: Справа Володимира Рубана: з’явився ще один фігурант справи, який заявляє, що про справу і не знав нічого (Відео)

При цьому Безлер упевнений, що так зване керівництво "ДНР" в операції українських спецслужб із затримання зброї, вивезеної Рубаном 8 березня з "ДНР", стали пішаками і "спалились".

"У цій шаховій партії серйозних хлопців із СБУ і ГУР МО  тупі і продажні лохи Захарченко і Ташкент грали в "чапаєва", - вважає Безлер.

Читайте також: У «ДНР» розповіли, як і хто купував зброю, з якою затримали Рубана (Відео)

ф1ф2ф3ф4