Тернополяни замислилися над роллю Галичини в історії України

P8280047-nТернопіль у п’ятницю, 19 вересня, дізнався, що їхні старання не марні – прокуратура і суд «прокинулися». У мільйонера-забудовника відібрали землю, яку він незаконно “окультурив”. Коли таке було?

Кінець робочого тижня надихнув на підбиття підсумків… Тож з початку року в Тернопільській області ввели в експлуатацію 59 об’єктів промислового виробництва та інженерно-транспортної інфраструктури та розпочали будівництво 44 об’єктів. Про це доповів начальник управління містобудування та архітектури Володимир Харченко.

Триває, за його словами, будівництво кількох значних виробничих об’єктів, серед яких цех з виробництва лікеро-горілчаних і безалкогольних виробів у Скалаті Підволочиського району, цех з виготовлення будівельних матеріалів у селі Іква Кременецького району, зернопереробний комплекс у Гримайлові Гусятинського району, два пташники та склад готової продукції у Великих Гаях Тернопільського району.

Загалом у січні-серпні 2014 року кількість введених в експлуатацію об’єктів промислового виробництва та інженерно-транспортної інфраструктури збільшилася порівняно з відповідним періодом минулого року на 19 одиниць.

До речі, вчора ще 15 тернопільських міліціонерів поїхали в зону АТО. На Донеччині вони змінять своїх колег. Їхнє завдання – безпека дорожнього руху, супровід вантажів і служба на блокпостах. Патрулюватимуть на службових автомобілях.

Софія Левицька

Докладно дивіться про найважливіші події, які сталися 19 вересня:

“Галичина може всю Україну взяти за руку і повести в Європу”, – каже Микола Яковина (Відео, Фото)

Вигоди для ОСББ: у Тернополі їм віддадуть землю у власність, аби зменшити сплату

“Учасники територіальних батальйонів набудуть статус військовослужбовців”, – пояснив полковник Володимир Катинський (Відео)

Будувати у парку “Загребелля” суд заборонив. Ігор Гуда знесе те, що вже звів?

Тернопілля: на заходи з енергозбереження – 190 тис. грн, на презентацію – 50 (Відео)

У Тернополі роздаватимуть листівки про гідність бути батьком (Відео)

“Хочеш миру – готуйся до війни”: тернополян запрошують на Партизанський вишкіл (Відео)