Тернополяни влаштували пішу ходу до могил Січових стрільців (Фото, Відео)

P6080094-nПам’ять Січових стрільців вшанували тернополяни сьогодні, 8 червня.

Читайте також. День Героїв: містом йшла багатотисячна колона тернополян у вишиванках (Фото, Відео)

Спершу вони пройшли пішою ходою від Архикатедри до Микулинецького цвинтаря. Там, біля могили загиблих героїв згодом відбулася панахида.

Власне, на Трійцю українці традиційно вшановують пам’ять Січового стрілецтва. Тому сьогодні представники Тернопільського товариства “Вертеп” разом із товариствами “Молода просвіта”, “Пласт”, “Обнова”, Українська молодь Христові”, спільнота “Знамення” та іншими влаштували ходу у вишиванках через всю центральну частину міста аж до Микулинецького цвинтаря.

Збиралися учасники біля Архикатедрального собору. Було їх – кілька десятків. Вочевидь, більша кількість тернополян зацікавилася безкоштовними смаколиками і концертом, що відбувався на фестивалі «Галицька дефіляда».

Переважали люди поважного віку. Вони співали дорогою стрілецькі пісні і козацькі марші. Колону очолили святі отці Української греко-католицької церви. Прапороносці тримали два стяги: жовто-блакитний і чорно-червоний. До кладовища колону супроводжували два авто ДАІ та працівники міліції. На певний час їм, звісно, довелося частково перекривати шлях для авто у напрямку руху колони.