Тернополяни вітали тих, хто брав участь в АТО, і відправляли на схід ДАІвців

P8210065-nТернопіль у четвер, 21 серпня, серйозно замислився про безпеку – інформаційну та звичайну, навіть на побутовому рівні. Тому й зробив певні кроки – краще бути готовим до ймовірного, щоб потім не сталося біди.

Оскільки наближаються свята, існує реальна небезпека вчинення провокацій. Як убезпечити тернополян від цього, вже думають фахівці. Так, Тернопільська область належить до регіонів із високим ступенем ризику виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру, повідомив начальник відділу організацій заходів цивільного захисту управління ДСНС України у Тернопільській області Ігор Греса. Зокрема, на території області зареєстрували 618 потенційно-небезпечних і 10 хімічно-небезпечних об’єктів.

– Із 618 потенційно-небезпечних об’єктів 232 належать до категорії підвищеної небезпеки. На хімічно-небезпечних об’єктах зберігають або використовують у виробничій діяльності майже 320 тонн небезпечних хімічних речовин. Площа території, що може потрапити в зону забруднення, – близько 10 кв. км із кількістю населення понад 10 тисяч осіб. Особливу небезпеку становлять магістральний нафтопровід “Одеса – Броди”, протяжністю 75 км, і 7 магістральних газопроводів, протяжністю 912 км, які проходять через територію області, – каже Ігор Греса.

Однак головним ньюзмейкером вчора, погодьтеся, стала Наталка Михно. На те, що зробила ця тендітна жінка, наважиться навіть сьогодні не кожен…

Докладно дивіться про найважливіші події, які сталися 21 серпня:

Тернополян попередили – на свята можуть бути провокації (Фото, Відео)

Тернопілля: серед нагороджених за участь в АТО – силовики і лікар (Відео)

“Із зони АТО на Тернопілля перебралися вже 672 особи”, – Віктор Маслей (Відео)

Відома письменниця з Тернопілля не хоче бути чиновником у системі, яку неможливо зламати (Відео)

Головний міліціонер Чортківщини – підполковник Валентин Юрчак

Тернопільські депутати раптом взялися за природно-заповідний фонд міста (Відео)

Тернопілля чекає скорочення подачі гарячої води та пониження температурного режиму на 2-3%