Тернополяни вшанували пам’ять загиблих за Україну (Фото)

хода11У Тернополі пройшла піша хода з нагоди 99-ї річниці проголошення Західноукраїнської Народної Республіки.

1 листопада у Тернополі пройшла урочиста піша хода від Архикатедрального собору до меморіального комплексу «Могили Січових Стрільців», що на Микулинецькому кладовищі. Участь у заході взяли сотні тернополян, а також представники духовенства та міської влади, – повідомили у Тернопільській ОДА.

Учасники заходу помолилися за всіх, хто віддав життя за вільну та незалежну Україну, вшанували їхню пам’ять хвилиною мовчання й поклали квіти до могил Січових стрільців.

«Проголошення Західноукраїнської Народної Республіки – це була неймовірна спроба об’єднати Україну. Й тому у 1919 році відроджена Західноукраїнська Народна Республіка возз’єдналася з Українською Народною Республікою, і виступила одним фронтом на захист української державності на спротив окупації зі Сходу і Заходу. В умовах сьогодення ми також робимо правильні кроки в питаннях відновлення української армії. І коли ми говоримо, зокрема, про відновлену 44 тернопільську артилерійську бригаду, ми говоримо про відродження української державності», – зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

ходахода1хода2хода3хода4 хода5 хода6 хода7хода8 хода9 хода10