Тернополяни просять Київ про зменшення цін на пально-мастильні матеріали для громадського транспорту

155ррЗвернення до вищого керівництва держави щодо продажу пально-мастильних матеріалів певній категорії водіїв за зниженими цінами прийняли депутати Тернопільської міської ради.

Адресували його, зокрема, Президенту України Петру Порошенку, прем’єр-міністру Арсенію Яценюку та Голові Верховної Ради Володимиру Гройсману.

Читайте також. На підтримку військових формувань у Тернополі виділять мільйон

– Ми звертаємося до вищого керівництва держави. Просимо звернути увагу на водіїв, які перевозять пасажирів громадським транспортом, і продавати їм пально-мастильні матеріали за зниженими цінами та певними квотами, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Адже сьогодні ми бачимо, як зростають ціни на пально-мастильні матеріали, а це, у свою чергу, може призвести до підняття тарифів за проїзд.

До речі, це – не єдине звернення, ухвалене на сесії 27 лютого. підтримали депутати і звернення до Президента України, прем’єр-міністра і голови Верховної Ради щодо спрощення процедури перетину Державного кордону України та розмитнення автомобілів, які використовуватимуться для потреб АТО. Причому внесли у порядок денний звернення “з голосу” – у день сесії. Розглядали їх після того, як завершили порядок денний, викладений у проекті.

Софія Левицька