Тернополяни працювали, радилися, рятувалися від спеки біля фонтанів

P7220037-nТернополяни у вівторок, 22 липня, говорили про хабарників, ремонт доріг, особливо трасу Львів-Тернопіль, і допомогу нашій армії.

Було спокійно, але проблеми багатьом створювала погода. Дощ усе готувався, але ніяк не падав. Рятували від духоти лише фонтани… Проблеми із постачанням військових не закінчилися. Тож обласна влада звернулася до керівників комунальних підприємств – просила людей надати посильну допомогу воякам.

Міський голова Сергій Надал також провів нараду із керівниками підприємств щодо надання техніки військовим. Адже керівники деяких суб’єктів господарювання у рамках часткової мобілізації відмовилися надати техніку для забезпечення обороноздатності військових формувань у зоні АТО. На зустрічі також були присутні представники СБУ, начальник прокуратури та міліції Тернополя.

- Чимало великих підприємств міста не захотіли виконати свій обов’язок і надати інформацію про техніку або передати її військовим, - розповідає Сергій Надал. – Тому ми провели нараду, на якій дали юридичне роз’яснення та розповіли про наслідки їх відмови, врешті, звернулися до них як до свідомих громадян.

Міський голова також висловив сподівання, що більшість присутніх у найближчий час виконають доручення. Якщо ж будуть підприємства, які відмовляться, про них інформуватимуть публічно.

Докладно дивіться про найважливіші події, які сталися 22 липня:

“Бог чує молитву щиру, коли це – молитва серцем”, – архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський (Відео)

Тернопіль: у підприємця вимагали 6000 грн за “позитивну” перевірку трьох магазинів

Після прощі у Зарваниці частина активістів “Правого сектору” поїхала на схід (Фото)

Тернопілля: зробити тест на вірусний гепатит С можна анонімно та безкоштовно

Дорога Тернопіль-Львів: вдасться відновити найбільш проблемні ділянки (Фото)

На Тернопіллі розкрили всі цьогорічні випадки тяжких тілесних ушкоджень і зґвалтування

Майбутнє Тернополя бачать у створенні Агенції стратегічного розвитку та облаштуванні набережної ставу (Відео)