Тернополяни переймалися буденними проблемами і відправляли міліціонерів на схід

ментиУ п’ятницю, 3 жовтня, Тернопілля пишалося бійцями, які воюють на сході. Батальйон «Тернопіль» спіймав двох сепаратистів! До того ж, в області серйозно замислилися, як підготуватио дороги до зими.

Так, Служба автомобільних доріг  у Тернопільській області готує дорожнє господарство до осінньо-зимового періоду. Уже заготували  18,2 тис. тонн піску, що становить 72,5% від потреби та 1,41 тис. тонн солі, що становить 42,6% від потреби.

Про це доповіла заступник начальника відділу зв’язку, дорожнього господарства та розвитку транспортної інфраструктури Лариса Бодань.

– Наразі відновили засоби пасивного снігозахисту – 2 100 шт.  щитів, відремонтували 107 одиниць спеціальної техніки (68%) при плані – 157 одиниць, – констатувала вона. – На належному рівні провели роботу щодо заготівлі протиожеледних матеріалів у Лановецькому, Бережанському, Шумському та Збаразькому районах.

За словами чиновника, як свідчить досвід попередніх років, якщо на мережі доріг державного значення, у період сильних снігопадів та ожеледиці, заходи із розчистки проїзної частини та відновлення руху транспорту вживалися оперативно, то на мережі доріг місцевого значення та вулично-дорожній мережі населених пунктів ліквідація снігових заметів та ожеледиці здійснювалися вкрай низькими темпами. Це викликало масове невдоволення жителів області.

Софія Левицька

Докладно читайте про найважливіші події, які сталися 3 жовтня:

Батальйон “Тернопіль” відзначився на сході – затримав двох сепаратистів

Теребовлянський район: у зоні АТО перебувають нині вісім міліціонерів (Фото)

Буде суд: брати Лужецькі для “ДНР” завербували щонайменше 10 українців

Вибори-2014: «гаряча лінія» у міліції діє цілодобово і повідомлення приймає анонімно

Загинула жінка: у Тернопільському районі зіткнулися “ЗІЛ-130″ і “Volkswagen-T4″

У Бережанах “Lada Priora 2170″ горіла так, що вогонь пошкодив ще й сусідню іномарку (Оновлене)

Тернопілля: винний у ДТП міліціонер – бреше, цей факт доводять результати експертиз (Відео)