Тернополяни можуть помолитися до Дубинської Чудотворної ікони Пресвятої Богородиці (Відео)

іконаПомолитися та приступити до Дубинської Чудотворної ікони Пресвятої Богородиці вже можна у Тернополі.

Читайте також. “Веселі канікули з Богом”: для дітей Тернопілля влаштують 25 безкоштовних таборів (Фото)

Святиню привезли в храм Різдва Пресвятої Богородиці, що на вул. Клима Савура, 6, сьогодні, 15 червня. Священики кажуть, святиня має велику благодатну силу зцілення від тяжких хвороб. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Перша згадка про чудотворну ікону Дубинської Божої Матері датована 1565 роком, коли князь Костянтин Острозький запросив подорожніх на ночівлю до себе. Серед них була незряча жінка. Вона самостійно зайшла до кімнати, де була святиня, і, приклавшись до неї, прозріла. Князь одразу ж поїхав у монастир і розповів про все ігумену. Зранку відвіз ікону в Дубинський чоловічий монастир, куди на поклоніння чудотворній іконі з’їжджалися вірні не тільки з України, а й Польщі, Білорусі та Молдови. Під час богослужінь святиня часто мироточила. Люди, торкаючись до неї, виліковувалися від різних хвороб, навіть раку, до незрячих повертався зір. Отці кажуть, ікона зцілює людей і тепер.

Читайте також. У каплиці Великомучениці Теклі лікуватимуть і тіло, і душу (Відео)

– Була дитинка, яка не могла самостійно дихати, мала вставлену трубку. Мати десь 4-5 років з дитинкою щоденно перебувала в цьому храмі, я бачив це. Вона приходила і молилася, була на акафестах, на богослужінні, ми старалися причастити цю дитину. Причащали, трошки тяжко було, бо дитина хворіла, але це ми робили. Виявилася велика Божа ласка, ця дитинка одужала, – розказує настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці УПЦ КП отець Олексій Гловацький.

– Богослужіння перед іконою будуть звершуватися о 8 годині: божественна літургія, сповідь, причастя, молебен. У другій годині дня ми будемо служити акафіст і в 6 годині вечора буде теж служитися акафіст, помазання якраз тим миром, яким вона мироточить, – каже отець Олексій.

Довідково. Помолитися та приступити до Дубинської Чудотворної ікони Пресвятої Богородиці тернополяни зможуть до 29 червня. Храм Пресвятої Богородиці буде відкритий щодня зранку до пізнього вечора.