Тернополяни брали участь в бойових діях, але повернулися додому без втрат (Фото)

PM232image001Зі сльозами радості та букетами маргариток символічних жовтих і синіх кольорів рідні зустрічали тернопільських правоохоронців, які повернулися зі сходу України.

– Особовий склад впорався із поставленими завданнями, – так скромно відзвітував про півторамісячний термін перебування в зоні АТО командир батальйону спецпризначення «Тернопіль» Володимир Катрук.

Читайте також. Сотня міліціонерів рушила з Тернополя на схід, стільки ж — у дорозі додому (Фото)

Захисники з числа добровольців і правоохоронців, що поїхали боронити кордони нашої держави ще у вересні, нарешті повернулися додому. Про це повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області 18 листопада.

Бійців зустрічали батьки, кохані, діти. Як розповідають бійці, місцем їхньої дислокації був Лисичанськ Луганської області. Сьогодні одне з найдавніших міст і важливий промисловий центр України - напівзруйнований. Хоч українські військові звільнили його від сепаратистських угруповань, проте агресор не полишає надії взяти під контроль важливий форпост.

Читайте також. «Сепаратисти розмальовують вулиці, пишуть погрози, псують українську символіку», — бійці батальйону «Тернопіль» (Фото)

- Останні тижні були дуже напруженими, - розповідає Володимир Катрук. - Приміську зону та й саме місто терористи постійно обстрілювали з «Градів» та іншої артилерії.

На щастя, втрат серед тернопільських захисників немає, хоча бійцям доводилося брати участь в бойових діях.

- Хочу доповісти краянам, - звернувся командир спецбатальйону, - ми повернулися у повному складі. Немає серед нас, слава Богу, і поранених. Трохи відпочинемо, а далі візьмемося за виконання тих завдань, які поставить перед нами керівництво обласного управління внутрішніх справ.

Софія Левицька