Тернополянам розкажуть, як завдяки гранту можна отримати освіту в США

бібліотекаОбдаровані школярі, студенти та аспіранти з України, у тому числі – з Тернополя, можуть отримати гранти для навчання у американських вишах.

Докладніше про програму, що допомагає українцям навчатись у вишах США, розкажуть 3 лютого в Інформаційному Центрі – «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» Тернопільської обласної бібліотеки для молоді. Початок – о 13 год.

Читайте також. «Найгірший вірус сьогодення – хабарництво і дволикість», — отець-доктор Михайло Димид (Фото)

Працівники Інформаційного Центру презентують грантову програму підтримки вступу випускників шкіл, студентів та аспірантів з України до вишів США («Opportunity Funds»), фінансованої державним департаментом США.

- Бюро у справах освіти та культури, підтримує талановитих студентів з інших країн у процесі їхнього вступу до університетів і коледжів Сполучених Штатів Америки, - кажуть в Інформаційному центрі «Вікно в Америку для майбутніх лідерів». - Програма «Opportunity Funds» надає гранти студентам, які можуть бути конкурентоспроможними для отримання повної фінансової підтримки від американських вишів, але не мають фінансових ресурсів на покриття вступних витрат, не відповідають вимогам урядових грантових програм обміну або вже мають такі гранти.

Читайте також. Акцію “Я – Україна!” ініціювала молодь у Тернополі (Оновлене)

Гранти програми «Opportunity Funds», за інформацією працівників бібліотеки, можуть покривати такі витрати: оплату вартості стандартизованих тестів на проїзд до тестового центру (за потреби); додаткове розсилання результатів тестів; оплату за розгляд вступних документів навчальними закладами; витрати на отримання студентської візи, у тому числі проїзд на візову співбесіду до консульства США; реєстрацію в базі даних Департаменту національної безпеки США; проїзд до місця навчання у США; одноразову виплату для покриття початкових витрат на проживання.

Довідково. Інформаційний центр «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» діє в Тернопільській обласній бібліотеці для молоді з 2005 року. Центр став місцем для зустрічей однодумців,організації виставок, семінарів та інших подій, що сприяють взаєморозумінню та дружбі між українцями й американцями. Офіційний сайт бібліотеки - www.yl.edu.te.ua.

Софія Левицька