Тернополянам подарують “Елемент поєднання” за ескізом художника з Алчевська

P3130005-nАрт-об’єкт «Елемент поєднання» у суботу, 30 серпня, планують відкрити у сквері на бульварі Тараса Шевченка (з боку бару «Коза”). Початок церемонії – о 12 год.

За задумом автора, художника та ландшафтного дизайнера Олега Божка із Алчевська, об’єкт має стати символом пам’яті, вдячності і єдності різних регіонів України.

Читайте також. Українські строї та намиста Роксолани Шимчук – в одній експозиції у Тернополі (Фото, Відео)

Оскільки Алчевськ зараз – у зоні бойових дій і відрізаний від транспортного сполучення, митець не зможе прибути до Тернополя. «Елемент поєднання» створили за його ескізом силами тернопільських друзів з мистецького об’єднання «Коза».

– Відкриття «Елемента поєднання» стане також початком мистецької події JUST-IN-BETWEEN, у якій візьмуть участь музиканти, поети, художники, дизайнери, журналісти з Києва, Львова, Донецька, Тернополя, Алчевська, Луганська, Івано-Франківська та інших міст, – нагадують організатори.

Читайте також. У Тернопіль приїдуть митці, аби працювати з відчуттям єдності у просторі та часі

Нагадаємо, люди з різних точок країни з’їдуться, щоб упродовж неповної доби відкрити виставку, створити арт-об’єкт у просторі міста, подивитися документальне і художнє кіно, прослухати лекцію про мистецькі й історичні процеси, побачити нові українські мультидисциплінарні проекти, взяти участь у дискусії та шумовій лабораторії, здійснити нічну прогулянку Тернополем і знову роз’їхатися в різні кінці України, аби далі працювати — з відчуттям єдності у просторі та часі.