У Тернополі – теплий вересень, погода зміниться аж після Покрови (Відео)

вересеньУкраїнські синоптики прогнозують теплий і в міру вологий вересень.

Початок місяця буде теплим, за температурою наблизиться навіть до літніх показників, кажуть в Тернопільському гідрометеоцентрі.

Читайте також. Тернопіль відзначав День знань – у бантах, із квітами, але стримано

– Наш регіон опиниться під впливом антициклону. Зберігатиметься суха і тепла погода. Без опадів нічні температури будуть у межах від +11 до +16 градусів тепла, денні +22, навіть +27. Такого характеру погодні умови збережуться до кінця цього тижня, – розповіла завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного гідрометеоцентру Оксана Софінська кореспонденту телекомпанії TV-4.

За прогнозами Укргідрометцентру та народних синоптиків, перша половина осені, аж до Покрови – 14 жовтня, буде більше схожою на нежарке літо, ніж на осінь. А ось після свята похолоднішає.

Читайте також. “У нас сьогодні – свято, але чомусь сумно”, – випускниця з Тернопілля (Фото)

- При нормі 13,4 середньомісячної добової температури цьогоріч очікується близько 15 градусів тепла. І опадів - близько 50-ти міліметрів, це в межах кліматичної норми. Іншими словами вересень буде теплий і в міру вологий, - додає фахівець.

Вересень буде місяцем із надзвичайно мінливим характером погоди, проте тепліший, ніж зазвичай, каже Оксана Софінська. Причому він буде кардинально іншим, порівняно з минулорічним.

- Якщо говорити про минулий рік, то вересень тоді був надзвичайно складним, проходили атмосферні фронти і наприкінці місяця, в останній декаді, випадав навіть невеликий сніг із дощем. Амплітуда коливань температури повітря може бути досить широкою, – каже Оксана Софінська.