Тернополянам, які отримали травми через негоду, лікування відшкодують

Image00002417 листопада міський голова Сергій Надал відвідав пацієнтів Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої медичної допомоги, які отримали вуличні травми внаслідок екстремального снігопаду.

«Ще раз хочу попросити вибачення у цих людей та їх рідних за те, що ні техніка, ні комунальні служби не встигли оперативно справитися з ситуацією, внаслідок чого люди отримали травми, – каже очільник Тернополя. – Сьогодні на лікуванні у тернопільській лікарні перебувають 22 особи, які отримали травми через снігопади. Нам надана інформація про вартість їх лікування, тому ми компенсуємо їм 100% тієї суми, яку вони потратили на лікування».

Читайте також: Міський голова Тернополя зробив важливе звернення до городян через наслідки стихії (Відео)

У той же час Сергій Надал додає, що загальна вартість витрат на лікування буде виставлена як претензія для відшкодування підряднику, який винен у невиконанні своїх договірних зобов’язань і не прибрав місто під час снігопадів.

«Кількість пацієнтів, які отримали вуличні травми під час першого снігу, цього року не зросла у порівнянні з минулими роками, - зазначає головний лікар лікарні швидкої допомоги Ярослав Чайківський. - Бувало таке, що у попередні роки було більше звернень», повідомляє прес-служба міської ради Тернополя.