Тернополян запрошують на “Валенсу” і “Дорожній патруль”

кіноНові стрічки польських режисерів покажуть тернополянам у кінотеатрі “Палац кіно” (вул. Франка). Тиждень кіно від західних сусідів триватиме з 10 до 16 квітня.

Читайте також. Вакарчук упізнав співака і взяв його у другий етап змагань (Відео)

Початок усіх сеансів – о 19 год. Показ стрічок відбуватиметься польською мовою з українськими субтитрами. Відкриватиме фестиваль біографічна драма “Валенса. Людина надії” (Walesa. Czlowiek z nadziei). На сеанс запрошують усіх 10 квітня, адже вхід – вільний. Нагадаємо, режисер цієї стрічки Анджей Вайда. У головних ролях: Роберт Венцкевич, Агата Бузек.

Читайте також. Для кожної з трьох міських зон розробили по три зразки літніх майданчиків (Відео)

Натомість психологічну драму “В ім’я” покажуть 11 квітня. Цей фільм не рекомендують до перегляду особам до 18 років. За сюжетом, отець Адам отримує невелику паству в забутій місцині. Він організовує центр для проблемних юнаків. Зрештою отець стає своїм серед місцевих. Та він дещо приховує. Після зустрічі із дивним мовчазним хлопцем, місцевим вигнанцем, герой змушений знову давати раду забутим пристрастям. Режисер скандальної стрічки – Малґожата Шумовська.

Читайте також. Для моряків з “Тернополя” влаштували екскурсію містом і краєзнавчим музеєм (Фото)

Кримінальну драму “Закрита система” покажуть 12 квітня. Цей фільм не рекомендують до перегляду особам до 16 років. Адже фільм зняли на основі реальних подій. Сценаристів  надихнула історія бізнесменів, які боролися з обвинуваченнями прокурора і податкової служби. Їх заарештували, а компанію довели до банкрутства. Справи, порушені проти них, за кілька років припинили з огляду на брак доказів злочину, а підприємці отримали символічне відшкодування. Режисер стрічки – Ришард Буґайський.

Детектив “Поглинання” продемонструють 13 квітня. В екранізації детективного бестселера Зиґмунта Мілошевського слідами хитрого вбивці йде комісар Смоляр і непоступливий прокурор Аґата Шацка. Сюжетна лінія “Поглинання” – навколо темної таємниці вбивства одного з учасників групової терапії, які перебували у напівгіпнотичному трансі. Режисер – Яцек Бромський.

Читайте також. “Я там, де є благословення” – не фестиваль, а лише гала-концерт (Відео)

Переглянути психологічну драму “Кохання” можна буде 14 квітня. Цей фільм – історія жінки, яка опинилася у складній ситуації, наслідки якої поставлять щасливий шлюб під загрозу. Початком емоційного розриву між закоханими стає темна таємниця. Режисер стрічки – Славомір Фабіцький.

Біографічну стрічку “Містифікація” покажуть 15 квітня. Фільм не рекомендують до перегляду особам до 18 років. Події повертають нас у 1969-й. Там герої матимуть справу з брехнею у всіх її варіаціях – ошуканізмом, фальшизмом, побрехнізмом тощо… Режисер – Яцек Копровіч.

Читайте також. “Тепер уже зростає відповідальність за кожен рядок”, – Дмитро Лазуткін (Відео)

Драма “Дорожній патруль” закриватиме тиждень 16 квітня. Семеро друзів – поліцейські з варшавської автоінспекції живуть, здавалося б, насиченим життям. Разом працюють, гуляють, влаштовують розіграші, сперечаються та влаштовують перегони. Але їхній світ раптом перевертається: одного з товаришів знаходять убитим… Автор сценарію і режисер – Войчех Смажовський.