Тернополян запрошують до участі в фотоконкурсі “Українські жінки і конфлікт на сході України”

Фото - з групи  Народна допомога - Тернопіль (волонтери)
Фото – з групи
Народна допомога – Тернопіль (волонтери)

У фотоконкурсі «Українські жінки і конфлікт на сході України» можуть взяти участь і тернополяни. Тим паче, героїв у нас – достатньо.

З нагоди Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок і проведення кампанії «16 днів активізму проти гендерного насильства», ООН в Україні спільно з Українським жіночим фондом планують провести фотовиставку, що розповість історії жінок в контексті збройного конфлікту на Сході України.

Читайте також. З одного старого газового балона у Тернополі волонтери роблять дві буржуйки для бійців АТО (Відео)

Фотографів просять надсилати роботи для участі у виставці до 26 жовтня 2014 року на адресу: [email protected] або [email protected] . Фотографії можуть ілюструвати участь жінок у конфлікті, й те як на них впливають бойові дії. Організація Об’єднаних Націй (ООН) представить вибрані фотографії під час виставки, а також на сайті та у соціальних медіа.

Ось кілька прикладів тем фото, які можуть увійти до експозиції (усі ці теми мають бути пов’язані з конфліктом на Сході України):

• Жінки-журналістки;

• Жінки, які здійснюють догляд за дітьми;

• Жінки-солдатки;

• Жінки-волонтерки;

• Жінки-лікарі;

• Зниклі жінки;

• Жінки-активістки;

• Внутрішньопереміщені жінки.

Читайте також. Селяни із Довжанки, Домаморича і Драганівки поділилися із вояками урожаєм (Відео)

Вимоги до подачі фотографій

Надсилайте фотографії з передачею права використання Фондом народонаселення ООН до 26 жовтня 2014 року, слідуючи нижче наведеним вимогам (без винятків):

–          Висока роздільна здатність та висока якість фотографії розміром 1024 пікселі й більше (у висоту чи ширину). Будь ласка, надсилайте  фотографії високої якості (щонайменше 1 Мб);

–          Приймають фотографії у форматах JPG та JPEG;

–          Кожна фотографія повинна містити підпис: ім’я фотографа та назву організації (якщо можливо);

–          Кожна фотографія повинна містити унікальний, детальний заголовок з описом того, що відбувається на фото;

–          Фотографії повинні бути подані фотографом або з його згоди.

–          Ми не прийматимемо фотографії з накладним логотипом або текстом. Фотографії надіслані у текстовому документі Word або PDF не прийматимуть. Надсилайте лише фотографії, – наголошують організатори. – Надсилаючи фотографії, Ви надаєте ООН право використовувати його у поточній та майбутніх кампаніях.

Читайте також. У Тернополі активісти збирають гроші на консерви та пошиття термобілизни для бійців АТО

Застереження

Надсилаючи свої фотографії Ви:

–          Засвідчуєте, що Ви володієте авторським правом фотографа, й що це оригінальна робота (або надіслана з дозволу).

–          Засвідчуєте, що Ви маєте дозвіл використовувати візуальне зображення будь-якої особи, яку можна ідентифікувати чи будь-якого приміщення на фотографії, й дозвіл на опублікування, що передбачено правилами конкурсу.

–          Погоджуєтеся, що ООН не буде нести відповідальність за порушення прав третіх осіб на фотографії, морально чи інакше, які можуть виникнути в результаті Ваших дій або бездіяльності, і що Ви компенсуєте ООН всі судові витрати, претензії, збитки, які можуть виникнути в результаті порушення Вами правил конкурсу.

–          Даєте ООН право на використання фотографії, і в цьому, згодні, що ООН може використовувати фотографію для цілей конкурсу, а також для подальшого відтворення на веб-сайтах та в інших матеріалах на розсуд ООН (фотографії будуть використані в разі необхідності).

Довідково. Інформацію про включення фотографії до виставки опублікують на веб-сайті www.unfpa.org.ua.

Софія Левицька