Тернополян закликають оформити компенсацію за різницю у тарифах комунальних послуг (Відео)

P6120065-nРозмір тарифів на воду, газ та тепло, згідно із постанови Кабінету міністрів України, зросте з 1 липня 2014 року.

Читайте також. Кожен кубічний метр води у Тернополі подорожчає на 2,04 грн (Відео, Графіка)

Разом із тим, передбачений ряд заходів для соціального захисту населення у вигляді компенсації за додаткові витрати на згадані комунальні послуги.

– Оскільки до початку дії тарифів залишилося менше трьох тижнів, закликаю усіх тернополян, які потребують компенсації різниці у тарифах, швидко підготувати необхідний пакет документів, відповідно до постанови уряду, – розповів міський голова Сергій Надал на сесії 12 червня. – Для допомоги тернополянам у місті функціонує спеціальна комісія під керівництвом секретаря міської ради, основне завдання якої створити відповідні умови та допомогти тернополянам у отриманні компенсації.

У зв’язку із цим, управління соціальної політики відкрило «гарячу лінію», де щодня з 8 год. до 17-ї можна отримати консультації з питань компенсації та оформлення необхідних документів, за телефоном - 52-14-03.

Довідково. Тернополяни можуть звернутися в управління соціальної політики та подати туди необхідні документи для оформлення компенсації за адресою: вул. Лисенка, 8, каб. 26.