Тернополян у День Незалежності погода “втішить” зниженням температури

осіньУже в середу, 20 серпня, у Тернополі хмарна погода буде триматися до самого вечора. Ранок і день пройдуть без опадів. Увечері можливий дрібний дощ.

Паралельно, за прогнозом сайту «Синоптик», знижуватиметься і температура.

Читайте також. Святкування по-тернопільськи: підняття прапора, покладання квітів, спортивне свято, “Цвіт вишиванки” (Відео)

Так, уночі вона опуститься спочатку до +13, а згодом і до 10-ти. Уже 24 серпня протягом усього дня у Тернополі буде триматися хмарна погода. Без опадів. Температура «сяде» до +12-14.

Найближчим часом в Україні погодні умови будуть формуватися під впливом області підвищеного атмосферного тиску. Протягом цього періоду також можливе проходження атмосферних фронтів, що будуть зумовлювати невеликі короткочасні грозові дощі у ряді регіонів України. Про це під час брифінгу 18 серпня розповів заступник Українського гідрометеорологічного центру Анатолій Прокопенко.

Розповіли про це в Управлінні Державної служби із надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.

Читайте також. Тристоронній годинник для Тернополя виготовить відомий львівський майстер (Відео)

Так, 19 серпня в Україні без опадів, лише вночі у східних областях місцями можливий короткочасний дощ та гроза. Натомість 20-21 серпня у західних областях очікуються грозові дощі, в окремих районах можливі сильні зливи, град та шквали до 15-20 м/с. Температура вночі +10-15°С і вдень 20 серпня +24-29°С. Вдень 21 серпня очікується зниження температури до +20-25°С.

Уже 22 серпня у північних і місцями центральних областях, а вночі і у західних, можливі короткочасний дощ і гроза. Натомість 24 серпня на території України – переважно без опадів, але температура повітря вночі +10-16°С.

– Надалі, до кінця серпня збережеться літній характер погоди. Буде незначне коливання температури повітря і суттєвих опадів не очікується, – додав каже Прокопенко.