Тернополян турбує, чи належно сусіди і партнери сплачують податки

P1210022-nПитання своєчасності сплати податків суб’єктами господарювання та ухилення від сплати податків –найактуальніші під час особистих прийомів громадян керівництвом податкової інспекції Тернопільської ОДПІ.

Так, протягом січня 2015 року загалом провели 3 прийоми громадян, повідомили у Відділі комунікацій Тернопільської об’єднаної ДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області.

Читайте також. До послуг платників Тернопілля – цілодобовий сервіс «Пульс»

Також з метою отримання публічної інформації, до податкової інспекції звернулися троє запитувачів. Їхні звернення розглянуті та вирішені у законодавчо встановлені терміни.

- Нагадуємо, для того, аби потрапити на особистий прийом до керівництва інспекції, необхідно попередньо записатися за телефоном Тернопільської ОДПІ - 43-46-34 або звернувшись у громадську приймальну Центру обслуговування платників, кабінет 118.

Довідково. Запит на публічну інформацію можна надіслати факсом – 43-46-00, за поштовою адресою Тернопіль, вул. Білецька,1 або на e-mail: [email protected]. Про труднощі у стосунках з податковою, позиціями щодо вдосконалення роботи служби повідомляйте на "гарячу лінію" - «Пульс»: (044) 284-00-07.

Софія Левицька