Тернополян просять прикрасити місто до свят і отримати за це… грамоту

ФеєріяТернополянам пропонують взяти участь у конкурсі «Феєрія новорічного міста».

Так, із 1 грудня до 12 січня пройде міський конкурс, у рамках якого передбачили три номінації: на найкраще оформлення ялинки «Зелена Модниця», в новорічно-різдвяному стилі подвір’я, зовнішнього вигляду оселі «Настрій, дарований серцем» і вітрини в новорічно-різдвяному стилі «Карнавал прикрас».

Читайте також. Переможці «Феєрії новорічного міста» — школи, ательє і КП Тернополя (Відео)

Відповідне розпорядження 26 листопада підписав міський голова Сергій Надал, повідомляє сайт міської ради.

У конкурсі можуть брати участь як підприємства, організації, незалежно від форм власності, так і жителі Тернополя. Заявки на участь прийматимуть до 25.12.2014 року у номінації «Карнавал прикрас» - в управлінні торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Тернопільської міської ради, за адресою: м. Тернопіль, вул. Коперніка, 1, тел.: 52-69-38, 52-46-22.

У номінації «Зелена модниця» та «Настрій, дарований серцем» - в управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради за адресою: вул. Коперника, 1, тел. - 25-49-34.

Читайте також. Прикрашати Тернопіль новорічно закликає міська влада

Нагадаємо, конкурс «Феєрія новорічного міста» проводять з метою формування привабливого оформлення Тернополя, створення святкової атмосфери для мешканців і гостей міста в період новорічно-різдвяних свят, надання можливості всім охочим реалізувати власні творчі здібності шляхом участі у спільному святковому оформленні міста.

Довідково. Переможців нагородять грамотами та грошовими винагородами. Результати конкурсу оголосять у січні 2015 р.

Софія Левицька