Тернополян просять не залишати велосипеди на ніч у під’їздах

155рр– Їздите на велосипеді? Подбайте про його надійний захист, – наголошують у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

Усе більше наших краян надають перевагу екологічно чистому та безпечному виду транспорту – велосипедам. Тож переключили свою зацікавленість до двоколісників і любителі легкої наживи, кажуть у міліції.

Читайте також. Тернопілля: шахраї задурюють голову продавцю і підмінюють справжні купюри на сувенірні

До правоохоронців усе частіше надходять повідомлення про крадіжки велосипедів. Злодії не надто перебірливі, крадуть ровери незалежно від моделі та вартості. На око їм потрапляють велосипеди, залишені без нагляду біля будинків, магазинів, інших громадських закладів. Сушарки, сходові клітки, спільні коридори під’їздів – теж місця, звідки найчастіше викрадають двоколісні транспортні засоби.

У 43-річної тернополянки вкрали велосипед з під’їзду. Жінка завжди залишала двоколісник на ніч на сходовій клітці. Прикріплювала транспортний засіб спеціальним тросом до поручнів і була впевнена у цілковитій безпеці свого майна. Та велосипед вкрали. Міліціонери розшукують крадія.

Читайте також. Рятувальникам довелося витягати пса, який провалився під лід Тернопільського ставу (Відео)

Такі випадки непоодинокі. Як вберегтися? Порада від правоохоронців – не залишати свої транспортні засоби  без нагляду.

- Якщо виникла така необхідність, попросіть тих, кому довіряєте, приглянути за ним. Зберігайте двоколісники у закритих приміщеннях з міцними замками. У жодному разі не залишайте велосипеди на ніч у під’їздах, забирайте їх у помешкання, - кажуть у міліції. - Подбайте про безпеку свого майна і ви зменшити ризики його втратити.

Софія Левицька