Тернополян просять не одягати маски – вся влада в краї належить громаді

vidozvaСпільне звернення до громади Тернопільської області прийняли керівники Тернопільської обласної та міської рад, Народна рада та Рада духовенства.

Читайте також. За душі Капіноса, Голоднюка та інших, убитих на Майдані, у Тернополі моляться зі сльозами (Фото)

Учасники зустрічі висловили тривогу та занепокоєння ситуацією, що склалася в краї та наполягли на необхідності забезпечення громадського порядку та громадянського спокою.

– Вважаю: негайно має припинитись насильство, і без буд-яких передумов влада повинна сісти за стіл переговорів за участю авторитетних посередників Ради Європи, – каже голова обласної ради Василь Хомінець. – Разом із тим, недопустима ескалація насильства в краї. Спільно координуючи власні дії, ми маємо забезпечити порядок та безпеку.

Пропонуємо повний текст звернення до громади Тернопільської області, оприлюднений на на сайті обласної ради 20 лютого.

«Спільне звернення голів Тернопільської обласної та міської рад, Народної ради, Ради духовенства до громади Тернопільської області

Шановні краяни!

Нинішня ситуація в державі є найскладнішою за усі роки незалежності України. Центральна влада, використавши зброю проти власного народу,  повністю втратила легітимність і не може виконувати свої функції. Виконавчі органи в області паралізовані, як і управління МВС та прокуратура.

Читайте також. Торговців на ринку Тернополя захищатимуть від мародерів і провокаторів (Відео)

Щоб забезпечити повноцінну життєдіяльність в краї Тернопільська обласна рада бере на себе відповідальність за забезпечення в області безперебійної роботи життєзабезпечуючих структур та організацій, громадського порядку та громадянського спокою.

Просимо зберігати спокій, не допускати погромів, вандалізму та мародерства. Сили громадського формування Охорони громадського порядку із відповідними пов’язками здійснюватимуть патрулювання вулиць.

Читайте також. “Погроми робили молоді хлопці – не готові йти на контакт”, – каже представник ШНС Тернополя (Відео)

Звертаємося до краян – не одягайте маски. Адже вся влада в краї належить громаді, нам нічого ховатись. Примирити народ, вийти із цього колапсу  нам допоможе щира молитва за долю України, яку ми складемо усією громадою».

Довідково. Тернопільська облрада розміщується в адмінбудинку за адресою: вул. Грушевського, 8. Телефон «гарячої лінії»: (0352) 43-11-16.