Тернополян не налякати “мінуванням” будівлі ОДА, люди вже готуються до партизанської війни

P9220002-nУ понеділок, 22 вересня, Тернопіль остаточно попрощався з літом і почав активніше збирати теплі речі для бійців. Адже осінь прийшла, не відкладаючи свій візит. Дощ, похолодання – з понеділка…

Городяни не забувають про поміч воякам. Дитячі малюнки, листи-підтримки, продукти, теплі речі для учасників АТО – навчальні заклади Тернополя у такий спосіб допомагають бійцям, які перебувають на сході України. За інформацією управління освіти і науки міської ради, на ці потреби з 6 до 11 вересня школи міста надали допомогу в розмірі 63 тисячі 601 грн.

Зокрема, на початку вересня на Театральному майдані передали 126 пакетів для учасників АТО на загальну суму 4986 грн, на замовлення волонтерів штабу Самооборони – індивідуальні ремонтні пакети (нитки, голки, булавки тощо), передали теплі речі, продукти, засоби гігієни на суму 2550 грн капелану отцю Івану Гуні та зібрали 30 тисяч 493 грн на придбання зимового одягу та бушлатів.

Школи міста надають також й адресну допомогу бійцям. Так, молодь школи №30 передала зібрані кошти – 700 грн випускнику-учаснику АТО Дмитру Матросу. Для чоловіка-учасника АТО вчителі зі школи №15 придбали спеціальне спорядження на суму 4700 грн, а школа №22 купила необхідні речі для бійців батальйонів «Донбас» і «Шахтарськ».

До слова, у Тернополі надають також безпосередню підтримку сім’ям, які прибули із зони проведення АТО. Так, діти переселенців оформленні у різні типи навчальних закладів міста, зокрема серед них 32 відвідують дитячі садки, а 86 дітей-переселенців – загальноосвітні навчальні заклади.

Софія Левицька         

Докладно дивіться про найважливіші події, які сталися 22 вересня:

Тернопіль: самооборонці зібрали 15 тисяч 268 грн, а пластуни – майже 3,5 тис. грн (Фото, Відео)

Тернопіль: немудре ставлення до майна громади призвело до того, що студенти не мають гуртожитку (Відео)

Вдруге “замінували” приміщення Тернопільської ОДА з території Луганщини (Відео, Фото)

До партизанської війни у Тернополі готуються 60 патріотів (Фото)

Вихідні на Тернопіллі: 25 водіїв спіймали п’яними, зафіксували 4 аварії та утоплення

Тернополян запрошують на прем’єру короткометражки “Салдатики”

Бучач: освятили собор, який громада зводила впродовж шести років (Фото)