Тернополян на два дні візьмуть у полон… книги та бібліотеки

бібліофест2014«Бібліофест-2014» у Тернополі розпочнеться сьогодні, 29 вересня. Триватиме захід два дні.

Підтвердили свою участь у цьому заході представники “Видавництва «Старого Лева», більше 25 письменників зі Львова та Тернополя. Про це повідомив сайт міської ради. Із програмою фесту можете ознайомитися тут.

Читайте також. “Бібліофест-2014″ – два дні свята для любителів книжки у Тернополі

Фестиваль, зважаючи на цьогорічну ситуацію в Україні, буде мати назву «Бібліофест. Українська героїка». У місті організують бібліотеку української книги, а також у рамках фестивалю збиратимуть підписи під зверненням до Президента України Петра Порошенка, щоб День українського війська відзначали в Україні на Покрову».

Читайте також. Фільм тернополянки про лемків відзначили в Одесі і відправили в Оксфорд (Відео)

Що ж до програми фестивалю, то це будуть зустрічі з письменниками, майстер-класи, виставка дитячих малюнків, презентація нової книжки Христини Лукащук «Казка про Майдан» і т. ін.

Зокрема, у бібліотеці-музеї національної іграшки №5 для дітей, що на вул. Стуса, 4 буде таке:

- 10:00 – Літературний квест за творами В. Рутківського з видавництвом «Навчальна книга Богдан»

- 11:00 – Всеукраїнська акція «Книжковий марафон 42»

- 12:00 – Відкриття фан-клубу Туве Янсон до 100-річчя від дня народження авторки. Зустріч з ляльковим героєм книг Мумі-тролем за серією книг «Країна Мумі-тролів» та майстринею, яка створила лялькового героя. Читання та розваги з «Видавництвом Старого Лева», а також частування смаколиками за рецептами книги «Мумі-мами»

- 13:00 – Відкриття виставки персональної колекції іграшкових ретро-машин Тараса Демкури. Читання в кабріолеті. За участю бізнесмена, мецената та власника колекції Тараса Демкури

- 14:30 – «Люди і долі». Зустріч з письменником, журналістом О. Вільчинським

Софія Левицька