Тернополян чекають сюрпризи – нові тролейбуси і навіть новий маршрут

34824Тернополем будуть їздити ще чотири користованих тролейбуси з Чехії. Планують і ще один маршрут для «рогатих».

Читайте також. Міліція просить допомогти з ремонтом приміщення, а мерія Тернополя чекає призначення нового начальника (Відео)

Тернополяни їх побачать, за планом, наприкінці серпня, з нагоди святкування Дня міста (28 серпня – прим.). Кошти на придбання «рогатих» передбачили у міському бюджеті-2014. Ці машини, як і попередні, передадуть Тернополю після капітального ремонту. Вартість кожного тролейбуса – близько 300 тис. грн, повідомив міський голова Сергій Надал.

– Тролейбуси для нашого міста в Чехії вже відібрали, – каже начальник управління транспорту міської ради Ігор Мединський. – КП «Тернопільелектротранс» підписало документи щодо перерахування коштів за них. Треба лише залагодити деякі паперові формальності.

Читайте також. Нардеп просить повідомляти йому особисто про факти незаконного продажу алкоголю і тютюну в Тернополі

Крім того, у Тернополі буде новий тролейбусний маршрут, повідомив офіційний сайт КП «Тернопільелектротранс». Управління транспорту міськради працює над схемою маршруту, який обслуговуватиме мікрорайон №6. Планується, що «рогатий» рухатиметься від Збаразького кільця об’їзною до вул. Купчинського і далі – до дитячої обласної лікарні, що на вулиці Сахарова.

Наскільки близькою є така перспектива, в мерії поки що  не коментують. Запевняють: наразі вивчається доцільність такого маршруту та його окупність. До того ж, управління транспорту розпочинає ревізію електроопор у місті. Протягом літа їх ремонтуватимуть та оновлюватимуть.