Тернополян чекають на прийом: Бабій – по четвергах, Карпа – по вівторках

P1210022-nТернопільська об’єднана ДПІ створює умови для практичної реалізації громадянами права на звернення.

Адже це забезпечує можливість відстоювати свої права і законні інтереси та відновлювати їх у разі порушення, повідомили у Відділі комунікацій Тернопільської об’єднаної ДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області.

Читайте також. За затримку у реєстрації накладних — штраф, нагадують тернопільським підприємцям (Відео)

Щоб жодне звернення не залишилося поза увагою, з метою оперативного реагування на інформацію заявників, проводиться аналіз звернень, що надходять від громадян. Так, упродовж січня-грудня 2014 року до Тернопільської об’єднаної ДПІ від громадян надійшло 62 письмових звернення, які своєчасно розглянули

У своїх зверненнях громадяни інформували про ухилення суб’єктів господарювання від сплати податків і про осіб, які займаються підприємницькою діяльністю без державної реєстрації, порушували питання проведення контрольно-перевірочної роботи. За результатами таких звернень, порушникам податкового законодавства донарахували більше як 108 тис. грн податків і штрафних санкцій. Актуальними були питання реєстрації та обліку платників податків, оподаткування вартості одержаного у спадщину майна та щодо можливості користування податковою знижкою.

Читайте також. Надходження ПДВ на Тернопіллі за 2014 рік зросли на 38,4 млн грн

При бажанні платники мають можливість записатися на особистий прийом до посадових осіб Тернопільської ОДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області за телефоном:  43-46-34, або звернувшись до Центру обслуговування платників.

Графік прийому

Бабій Сергій Арсенович – в. о. начальника Тернопільської ОДПІ Головного управління ДФС у Тернопільській області – кожен перший і третій четвер місяця, з 14 до 18 год. і з 10 до 13 год.

Гузенков Володимир Васильович – начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб – кожну другу і четверту п’ятницю місяця з 10 до 13 год.

Карпа Василь Ілліч  – начальник відділу комунікацій  – кожен перший і четвертий вівторок місяця з 14 до 18 год. та з 10 до 13 год.

Воловоденко Любов Зіновіївна – начальник  управління реєстрації платників та електронних сервісів – кожен другий і четвертий четвер  із 10 до 13 год.

Вятчанінова Ірина Ярославівна – начальник відділу  ІТ – кожен перший і третій четвер місяця з 10 до 13 год.

Березюк Лариса Володимирівна – начальник координаційно-моніторингового управління – кожну першу і третю середу з 14 до 18 год.

Саванець Віктор Романович – начальник управління оподаткування юридичних осіб – кожну першу і третю п’ятницю місяця з 10 до 13 год.

Кривик Людмила Василівна – начальник управління податкового аудиту  – кожен перший і третій понеділок місяця з 10 до 13 год.

Зелінська Наталя Степанівна – начальник управління погашення заборгованостей – кожну другу і третю п’ятницю місяця з 14 год. до 16.45.

Софія Левицька