Тернопільським міліціонерам скаржилися на державні лотереї та Інтернет-клуби

гральніНачальник управління боротьби з економічною злочинністю обласної міліції провів особистий прийом громадян.

Про це повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області сьогодні, 27 березня.

Читайте також. Тернопіль просить заборонити гральний бізнес, принаймні — на території «файного міста»

Йшлося про незаконне функціонування на території області гральних закладів. Упродовж двох днів до начальника управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ) Василя Мокрицького зверталися жителі краю не лише з питань незаконного грального бізнесу. Людей цікавили земельні питання, виробництво та реалізація фальсифікованих алкогольних напоїв, а також боротьба із незаконним видобутком корисних копалин тощо.

Під час прийому один із жителів обласного центру повідомив про місце розташування та діяльності у Тернополі об’єктів, де можуть проводитись азартні ігри. Це стосувалося мережі державних лотерей, де, на думку заявника, здійснюють заборонену Законом букмекерську діяльність, а не державні лотереї.

Читайте також. Тернопіль: підпільні точки з гральними автоматами викривають податківці та громадські активісти (Відео)

Також міліціонерам повідомили про діяльність одного Інтернет-клубу, в якому надають можливість доступу до азартних ігор за допомогою мережі Інтернет. Цю інформацію правоохоронці перевірять. У разі її підтвердження, організатори азартних ігор понесуть відповідальність за законодавством.

Довідково. Правоохоронці закликають жителів області повідомляти про місця розташування та діяльність гральних закладів, у т. ч. інтерактивних клубів і букмекерських контор за телефоном 102.

Софія Левицька