Тернопільським фіскалам у Зарваниці розказали про служіння по-християнськи (Фото)

IMG_3512-nКомісія у справах мирян Тернопільсько-Зборівської архиєпархії провела першу у цьому році професійну прощу до Марійського духовного центру Зарваниця.

На паломництво до відпустового місця у неділю, 29 березня, прибули працівники державної фіскальної служби України.

Читайте також. У Чорткові маршрут Хресної ходи проліг від храму до храму (Фото, Відео)

Делегацію головного управління у Тернопільській області очолив заступник начальника Сергій Господарик, а делегацію фіскальної служби Івано-Франківської області – голова профспілки Володимир Сірецький.

Привітав прочан від ім’я архиєпископа і митрополита Василія Семенюка та очолив Божественну Літургію сотрудник Собору Зарваницької Матері Божої отець Микола Медюх. Священник заохотив прочан виконувати своє служіння по-християнськи, бути відповідальним за владу, яку Господь довірив кожному на місці праці. На пам`ять про прощу отець подарував паломникам книги про Зарваницю.

Читайте також. У Тернополі в хресній ході брали участь біженці зі сходу та прочани з Києва (Відео, Фото)

Прочани молилися Хресну дорогу, поклонилися чудотворній іконі Матері Божої та приклалися до мощів святих, які знаходяться у парафіяльному храмі Зарваниці.

– Цього року маємо 12 професійних прощ різних структур і установ, – каже голова комісії у справах мирян Тернопільсько-Зборівської архиєпархії Анна Зварич. – Деякі прощі носять міжєпархіальний характер: приїжджають вірні із сусідніх єпархій. Кожну професійну прощу у цьому році будемо жертвувати за мир, спокій в Україні. В особливий спосіб будемо молитися за наших воїнів, за полонених, поранених, за вдів і сиріт…

Софія Левицька