Тернопільський суд зупинив дію рішень облради від 25.01.2014 р.

P1250035-nПро протиправність дій облради на засіданні сесії від 25 січня 2014 р. подала позови до Тернопільського окружного адміністративного суду прокуратура області.

Читайте також. Суд обмежив доступ до “білого дому” та інших адмінбудинків у Тернополі (Відео)

Також прокуратура Тернопілля 26 січня внесла клопотання, яке задовольнив суд – щодо забезпечення позову в адміністративній справі.

Читайте також. Силовики просять жителів Тернопільщини не порушувати закони

Отже, згідно із даним рішенням суду, зупинили дію опублікованих рішень Тернопільської облради, а також заборонили голові Тернопільської обласної ради підписувати та оприлюднювати інші рішення, прийняті на сесії Тернопільської обласної ради від 25 січня 2014 р.

Реакція керівництва обласної ради на рішення суддів наразі невідома. Ми будемо стежити за перебігом подій. Як тільки щось стане відомо – дамо знати нашим читачам.

Читайте також. Тернопілля: “губернатор” Валентин Хоптян каже, що сам з посади не піде

Наразі відомо, що 26 січня голова Тернопільської обласної ради Василь Хомінець зустрівся із колегою, головою Івано-Франківської обласної ради Василем Скрипничуком. Ці дві обласні ради прийняли ряд рішень –  визнали Народну Раду України, створили Загони народної самооборони, виконкоми, проголосували про повернення місцевих підрозділів «Беркуту» до місця  їх дислокації. А також заборонили на території областей  діяльність КПУ та Партії регіонів, повідомляє прес-служба облради.

– Ми повинні узгоджувати та координувати дії, – наголосив Василь Хомінець. – Наші прийняті рішення є вимогами часу та ситуації, що склалася. Однак, їх, за вказівкою центральної влади, будуть намагатися оскаржити. Об’єднавши  зусилля, ми зможемо протистояти та, найголовніше, виконувати волю громади, яка вчора на пленарному засіданні нашої облради, стоячи та оплесками, вітала кожне рішення.

Нагадаємо, наш кореспондент був на засіданні і подав докладний звіт про неї. Йдеться про такі рішення:

Народна Рада України – єдиний легітимний орган влади, який визнають на Тернопіллі

У Тернополі створили виконком обласної ради. Тепер він керуватиме краєм (Відео, Фото)

Депутати облради висловили недовіру голові Тернопільської ОДА Валентину Хоптяну (Відео, Фото)

Керівник Загону народної самооборони на Тернопіллі – Олександр Варакута (Відео)

Повернути “Беркут” у Тернопіль вимагають депутати облради (Фото, Відео)

Тернопіль: Юхима Дишканта – захистити, а КПУ та “Партію регіонів” – заборонити (Відео)