Тернопільський район: рятувальники спочатку навчали учнів, згодом візьмуться за дорослих (Фото)

осн22Показове заняття з безпеки життєдіяльності провели на базі Великобірківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – гімназії ім. Степана Балея Тернопільського району.

Такий захід на Тернопільщині відбувся вперше, повідомив сайт ОДА.

Читайте також. Вогнеборці у Тернополі тренувалися і навчали, як правильно поводитися при пожежі (Фото, Відео)

Заняття складалося з двох частин – теоретичної та практичної. Під час уроків школярам пояснили, як діяти у разі виникнення небезпеки. Відтак у школі відпрацювали алгоритм дій у разі виникнення пожежі.

- За одну хвилину до бомбосховища евакуювали 450 учнів, - каже голова Тернопільської райадміністрації Андрій Строєвус. – До того ж, школярі спробували самостійно загасити пожежу за допомогою пожежної техніки.

Загалом у навчальному закладі спільно із управлінням ДСНС у Тернопільській області розробили комплекс заходів. Протягом тижня учні вивчали ази надання домедичної допомоги, правила поведінки у разі замінування чи виникнення терористичного акту.

Читайте також. Тернопіль: рятувальники тренувалися ліквідовувати пожежу у супермаркеті (Фото)

Оцінили якість показового заняття директори шкіл Тернопільського району. Аналогічні заходи вони проведуть у своїх навчальних закладах. Завітав на заняття заступник голови Тернопільської обладміністрації Леонід Бицюра.

- Для нас дуже важливо, щоб в умовах агресії з боку Росії населення, особливо діти, володіло елементарними  знаннями і навиками, як поводитися в екстремальних ситуаціях, - наголосив він. - Згодом такі навчання відбуватимуться по всіх районах. Участь у них братимуть не тільки діти, а й дорослі.

Софія Левицька