Тернопільський популяризатор туризму – Роман Романишин отримав парламентську премію

imagesКлопотання Тернопільської обласної ради щодо присудження премії тернопільським педагогам задовольнив український парламент.

Йдеться про відзнаки учителю географії та основ економіки Кременецького ліцею ім. Уласа Самчука Оксані Козачук та заввідділу Тернопільського обласного комунального центру туризму, спорту та екскурсій учнівської молоді Роману Романишину. Про це повідомив сайт обласної ради сьогодні, 25 грудня.

Читайте також. Тернопільські пластуни передали Віфлеємський вогонь миру в обласну раду (Фото)

– На пленарному засіданні 50 сесії обласної ради прийняли рішення «Про щорічну Премію Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, – каже голова обласної ради Василь Хомінець. – Згідно із цим рішенням депутати затвердили та направили до Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти прізвища наших педагогів, які, на думку депутатів, гідні такої відзнаки. А саме – Оксана Козачук і Роман Романишин. Від ім’я обласної ради щиро вітаю наших педагогів із присудженням їм премії.

Нагадаємо, таку премію (суму не вказали - прим.) присуджують щорічно педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних і позашкільних навчальних закладів за особливі успіхи у здійсненні навчання і виховання учнів, вихованців, слухачів. Однак минулого року жоден педагог з Тернопілля цієї відзнаки не отримав, бо через політичні чвари облрада тоді не ухвалила відповідне рішення.

Софія Левицька