Тернопільський міський стадіон носитиме звання Романа Шухевича

фото: із сайту Тернопільської міської ради

Про це повідомляється на сайті Тернопільської міської ради. Таке рішення прийняли депутати на сьогоднішній сесії Тернопільської міської ради. Отож міський стадіон відтепер іменуватиметься «Тернопільський міський стадіон імені Романа Шухевича».

Невипадково саме у день народження генерал-хорунжого, головнокомандувача УПА депутати вирішили проголосувати за таке рішення.

"Дуже символічним є те, що саме сьогодні ми приймаємо важливе рішення про присвоєння центральному стадіону назву «Тернопільський міський стадіон імені Романа Шухевича», - наголосив міський голова Сергій Надал. - Головнокомандувач УПА був не лише зразковим командиром, а й добрим спортсменом та лідером у багатьох видах спорту. І саме зараз в Тернополі проходять XI спортивно – патріотичні змагання «Кубок Шухевича»».

Зважаючи на мужність, незламність у національно – визвольній боротьбі, самопожертву в ім'я Українського народу головнокомандувача Української Повстанської Армії Романа Шухевича, депутати міської ради одноголосно підтримали ініціативу міського голови щодо присвоєння стадіону назву «Тернопільський міський стадіон імені Романа Шухевича».