Тернопільський дезертир отримав великий строк за ґратами

тюрма-чоловічі рукиа на гратахЗа відсутність у військові частині впродовж трьох місяців колишній солдат відсидить у в’язниці 11 років.

Такий вирок виніс суд. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook військовий прокурор сил АТО Олег Сенюк.

Як з’ясувалось у суді, в дезертира раніше були великі проблеми з дотриманням закону – він був засуджений за статтею ККУ “убивство”.

"На Тернопільщині 26-річний засуджений, а на 2015 рік – солдат С. зумисне, без поважних причин і без дозволу командування в/ч наприкінці вересня другого року війни самовільно залишив на 11 днів розташування частини. І вже за три тижні, 30 жовтня, знову вирішив сховатися від служби. Не з’явившись вчасно до розташування в/ч із лікувального закладу, так провів 2,5 місяці на власний розсуд.

У ході судового засідання обвинувачений вину в інкримінованому йому злочині визнав повністю і розкаявся. То ж Тернопільський міськрайсуд Тернопільської області при призначенні йому покарання врахував тяжкість злочину, тривалий час перебування за межами місця служби, а також уже наявність у нього судимості в минулому – за ч. 4 ст. 187, п.6 ч. 2 ст. 115, а також за ч. 4 ст. 407 КК України. Остаточний вирок – 11 років позбавлення волі та конфіскація майна, що, вважаю, є цілком справедливим!" - написав військовий прокурор сил АТО Олег Сенюк.