Тернопільських “силовиків” відрядили у Харків і на Луганщину (Відео)

МВСТридцять п’ять співробітників тернопільської міліції відправилися на схід України для забезпечення охорони громадського порядку 1 травня.

Читайте також. Прокуратура розбереться, чи винна міліція у штурмі мерії 25 квітня

Двадцять п’ять співробітників патрульно-постової служби Тернопільського міськвідділу міліції нестимуть службу на Харківщині, а десять працівників спецпідрозділу міліції охорони «Титан» УДСО при УМВС – на Луганщині. Перед від’їздом інструктаж для працівників міліції провів начальник УМВС України в  Тернопільській області, полковник міліції Василь Облещук. Про це повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області 2 травня.

Він розповів, що таке рішення прийняли в МВС України у зв’язку з складною ситуацією у східних регіонах держави. Загалом уже понад сто тернопільських міліціонерів, у тому числі працівники новоутвореної спеціальної роти патрульно-постової  служби міліції та військовослужбовці внутрішніх військ, забезпечують правопорядок та безпеку на сході України.

Читайте також. Спокій тернополян 28 квітня, 1 та 9 травня охоронятимуть і чорнобильці

– Мені сьогодні приємно, що тернопільська міліція відродилася морально, її працівники хочуть та готові захищати нашу державу, – сказав під час інструктажу Василь Облещук.

Після того, як з Міністерства внутрішніх справ надійшло розпорядження про відрядження тернопільських правоохоронців у східні регіони держави, понад 50 працівників міліції з різних служб та підрозділів області добровільно зголосилися поїхати захищати цілісність і суверенітет нашої держави.

Читайте також. Тих, хто побив скло у дверях міської ради, звинуватять у хуліганстві (Відео)

Під час інструктажу керівник обласної міліції наголосив на необхідності дотримуватися заходів особистої безпеки, дисципліни та законності.

– У бійців високий бойовий дух і готовність захищати Україну, – зазначив командир патрульно-постової служби Тернопільського міськвідділу міліції Андрій Казновецький.  – Серед нас немає людей,які б відмовилися їхати, ми це робимо свідомо. Розуміємо, що там дуже непросто, але ми давали присягу на вірність українському народові і зробимо все для того, аби його захистити.

Довідково. Нещодавно під час брифінгу полковник міліції Василь Облещук повідомив, що на Харківщину відправили спеціальний підрозділ, основою якого стали бійці колишнього «Беркуту». Загалом мало поїхати 25 людей, але троє з різних причин відмовилися. Відтак мала працювати спеціальна комісія, у завдання якої входило з’ясувати: йдеться про зраду присязі чи бійці дійсно мають причину для відмови.