Тернопільських пивоварів відзначили як сумлінних платників податків

1Тернопільське відділення ВГО «Асоціація платників податків України» за вагомий внесок у розвиток підприємництва національної економіки нагородило Почесною грамотою сумлінного платника податків – ТзОВ «Пивоварня Опілля», повідомили у прес-службі компанії.

Відзнаку вручив голова ради тернопільського відділення організації Ігор Дутка на заході, присвяченому Дню підприємця.

– Дякуємо підприємцям, які, працюючи у сферах господарювання, розширюють виробництво, створюють нові робочі місця, наповнюють бюджети та беруть активну участь у зовнішньоекономічній діяльності, – наголосив Ігор Дутка.

Директор з маркетингу «Опілля» Володимир Гомівка наголосив на важливості для економіки Тернопільщини розвитку фінансової та виробничої активності місцевого бізнесу.

– «Опілля» активно розвивається. Наш продукт високоякісний і користується попитом по всій території України. Відповідно є потреба у розширенні виробництва. Ми сподіваємося у найближчому майбутньому суттєво збільшити наше виробництво через відкриття нових потужностей. Це означає також збільшення кількості робочих місць, збільшення відрахувань до місцевого та державного бюджетів, а отже – і більше можливостей та користі для Тернополя і Тернопільщини загалом. На наше переконання, сильний український підприємець – основа сильної української держави. Тож ми працюємо, щоб бути кращими для споживачів, нашого рідного краю і України загалом, – зауважив Володимир Гомівка.

Уже кілька років поспіль Тернопільська пивоварня «Опілля» належить до найбільших платників податків на Тернопільщині. У середньому підприємство щорічно до зведеного бюджету сплачує більше 80 млн грн. Цю cуму приблизно можна порівняти, наприклад, з тим скільки з бюджету Тернопіль витрачає протягом року на фінансування культури і мистецтва або на молодіжну політику.

За підсумками семи місяців цього 2018 року підприємство сплатило до зведеного бюджету понад 70 млн грн податків.